מי אנחנו

נעים להכיר,

אנו חברה וותיקה בעלת רזומה עשיר בנושא התחדשות עירונית בפרויקטים של חיזוק מבנים תמ"א 38/1, הריסה ובנייה, תמ"א 38/2 ועסקאות קומבינציה.

הניסיון שצברנו לאורך השנים סלל את מתווה הדרך הייחודי שבו אנו פועלים בהצלחה רבה.

אנו מעניקים לדיירים את מלוא המעטפת הנחוצה להם כדי להעניק להם שקט נפשי בדרך החדשה שאליה הם יוצאים בפרוייקט התחדשות עירונית.

לבדיקת התאמה לבניין שלכם:
צרו קשר עוד היום לייעוץ נכון ללא עלות וללא התחייבות

היתרון שלנו

  • אנו דואגים שרוב הדיירים בבניין המגורים בו אתם גרים ירגישו שלמים עם ההחלטה.
  • אנו דואגים לקדם את התהליך שמתבצע לאורך כל הדרך תחת עין בוחנת של אנשי המקצוע שלנו.
  • אנו דואגים שבכל רובד נדרש ילוו את הדיירים מומחים מהשורה הראשונה כמו עורך דין מקרקעין שידאג לכל משפחה, יזמים הידועים בטיב הגבוה של עבודת הבנייה שלהם ושורה ארוכה של אנשי מקצוע נוספים מיומנים ומנוסים שכולם מובילים בתחומם.

תפיסת העולם שלנו

אנו מאמינים בצורך ליצור את הנוחות המקסימלית עבור הדיירים אשר גרים כעת בבנייני מגורים שמצבם לרוב אינו תקין, זו הסיבה שעיקר תשומת הלב שלנו מתמקדת בטובתם של הדיירים בצעדים האקוטיים האלו בחייכם.

במבנים הוותיקים בערים השונות אנו נתקלים במשפחות צעירות עם תינוקות ופעוטות, אנשים מבוגרים, קשישים, עולים חדשים ואנשים מוגבלים אשר חיים בדירות ומבנים שהם ישנים, לא יציבים, ללא מעלית וללא בידוד נאות בחורף ובקיץ. לכן אנו מעניקים לכל אחד מהם  יחס מועדף מתוך הרצון הכן שלנו לסייע ולהעניק להם איכות מגורים נאותה ולשפר את איכות מגוריהם.

אנו מבינים את הקושי הרב שלכם כדיירים לקבל החלטה על ביצוע שינוי המהותי ולכן אנחנו ואנשי המקצוע במשרדנו מעניקים לכם את מלוא ההסברים בשפת האם שלכם, כדי שתבינו שאנו מבצעים מהלך זה של ליווי עבור כל אחד ואחד מכם במלוא הרגישות לטובתכם ולמען רווחתכם.

אתם כבעלי הדירות יודעים שהדלת שלנו תמיד פתוחה בפניכם, אתם יכולים לפנות אלינו תמיד בכל שאלה שמטרידה אתכם בנושא הקשור לפרויקט ואתם תמיד תקבלו את מלוא התשובות המפורטות בשקיפות מלאה.

לבדיקת התאמה לבניין שלכם:
צרו קשר עוד היום לייעוץ נכון ללא עלות וללא התחייבות

חזון וערכים

החזון של KR התחדשות עירונית

הקמנו את חברת KR  מתוך ראיית ההווה ולאור הרצון שלנו לשפר את איכות המגורים של כל מי שגר בבנייני מגורים שאינם מתאימים לו. קשה לנו לראות בעלי משפחות עם תינוקות וילדים קטנים, אנשים בעלי מוגבלויות, מבוגרים או קשישים שנאלצים לעלות בכל יום במדרגות עד הקומה השלישית או הרביעית, כיוון שבמבנה בו הם גרים לא קיימת מעלית. 

בשיחות רבות שלנו עם דיירים, רובם ככולם מעוניינים מאוד לעבור דירה. לעבור להתגורר בבניין חדש ובטוח עבור משפחתם. אך במציאות הישראלית, מחיר הדירות רק עולה כל שנה בכ-10% והריביות על המשכנתא עולות בהתאמה. כמו כן לרוב המשפחות חלום המעבר לדירה חדשה רק הולך ומתרחק ולכן פתרון ממשלתי של התחדשות עירונית בעיקר בתהליך של הריסה ובנייה זהו פתרון מצוין ללא כל עלות נוספת מצד הדיירים. הם משאירים את הבניין הישן כמות שהוא ולאחר הריסה ובנייה  מחדש הם ייכנסו לבניין חדש מודרני עם מעלית (מעלית שבת) , ממ"ד ומרפסת שמש בכל דירה ועוד.

מתוך אהבת האדם, החזון שלנו הוא לדאוג לכל האוכלוסיות האלו כדי שהם ישפרו את תנאי המגורים שלהם לאחר שיתבצע חיזוק בבניין המגורים שלהם בתהליך תמ"א 38/1, או לחלופין בתהליך תמ"א 38/2 שבו המבנה הישן ייהרס ובמקומו ייבנה בניין מגורים חדש ומודרני והם יקבלו בו דירה חדשה  וגדולה יותר בתמורה לדירה הישנה שלהם.

הגשמת החלומות

כל פרויקט של פינוי בינוי אורך כמה שנים לאור הקשיים הרבים הקיימים בדרך כמו קבלת היתר בנייה וזמן הבנייה בפועל. עם זאת כאשר הפרויקט מסתיים וכל אחד מהדיירים מגיע אל המנוחה ואל הנחלה שלו ואנו רואים את החיוך שלו כאשר הוא מתרווח בכורסא שלו בביתו החדש או המחודש, הדבר ממלא אותנו באושר רב ואנו מרגישים סיפוק עצום, לנוכח העובדה שהצלחנו להגשים את החלום הן שלו והן שלנו.

אנו פועלים בכל יום על פי הערכים שעליהם גדלנו ובהתאם למשפט "אל תשליכני לעת זקנה" אנו מעניקים לכל דייר בכל אחד מהפרויקטים שלנו את מלוא ההקשבה, תשומת הלב, כתף תומכת ועריכה של סיעור מוחות משותף, כדי למצוא את הנתיב שהוא הנכון ביותר עבור הדיירים למימוש החלום הבסיסי שלהם למגורים בתנאים אלמנטריים.

בנוסף לכך אנו מקיימים כנסים עבור כל בעלי הדירות, צעירים, בעלי משפחות ומבוגרים כאחד כדי להסביר להם בשקיפות מלאה את כל שלבי התהליך מתחילתו ועד סופו.

הצוות שלנו

שלמה קרקסוני

דניאל אטיה

נטלי אטיה

הילה לוי